Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii de intretinere a automobilelelor GR 01 SPS
- Număr anunț
- DA22947243
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
- Furnizor / câștigător
- EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.729,41 RON
- Valoare atribuită
- 1.729,41 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 12:54
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.729,41 RON
din 1.729,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro