Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii de Transmitere inregistrari sedinte CJG
- Număr anunț
- DA22947005
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
- Furnizor / câștigător
- Berbeniciuc Sorin Marcel PFA (CUI 38292336)
- Cod CPV
- 92221000-6 · Servicii de productie de televiziune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.000 RON
- Valoare atribuită
- 32.000 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 12:46
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.000 RON
din 32.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro