Ofertă acceptată Cumpărare directă

Promovare "Bursa locurilor de munca- organizata de AJOFM Hunedoara in data de 16.05.2019

Număr anunț
DA22946681
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA HUNEDOARA (CUI 11326062)
Furnizor / câștigător
ANTENA 1 DEVA S.R.L. (CUI RO27002747)
Cod CPV
92220000-9 · Servicii de televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
500 RON
Data publicării
06.05.2019 12:34
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.