Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DAS MALAI 37619-06.05.2019
- Număr anunț
- DA22942758
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI (CUI 34449544)
- Furnizor / câștigător
- FILVAS SERVCOM SRL (CUI RO17975603)
- Cod CPV
- 15612210-6 · Faina de porumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72 RON
- Valoare atribuită
- 72 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 10:33
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 16:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72 RON
din 72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro