Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dosar plastic cu sina si cu perforatii pentru incopciat NOKI
- Număr anunț
- DA22940685
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106 RON
- Valoare atribuită
- 106 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 09:14
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
106 RON
din 106 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro