Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Galeata de plastic 10 litri cu doua compartimente si sistem de stoarcere a mopului detasabil
- Număr anunț
- DA22940035
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 39224330-0 · Galeti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 572 RON
- Valoare atribuită
- 572 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 08:38
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
572 RON
din 572 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro