Ofertă acceptată Cumpărare directă

Personalizare Autocolant pentru perete

Număr anunț
DA22935003
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL LITERATURII ROMANE (CUI 4192510)
Furnizor / câștigător
CARPATIA PRINT EVENT SRL (CUI 38359975)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
03.05.2019 11:03
Termen limită
10.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.