Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pliante necesare campaniei de promovare Caravana ULBS 2019

Număr anunț
DA22948290
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA HONTERUS SRL (CUI RO2457735)
Cod CPV
79824000-6 · Servicii de tiparire si de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
5.600 RON
Data publicării
06.05.2019 13:28
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.600 RON

din 5.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.