Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Panel Led Fixabil pe Tavan
- Număr anunț
- DA22947954
- Autoritate contractantă
- Comuna Udesti (CUI 4327510)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC-STAR MET S.R.L. (CUI 40206043)
- Cod CPV
- 31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.400 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 13:17
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.400 RON
din 5.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro