Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oxisept - Dezinfectie si Sterilizare Chimica la Rece( Acid Peracetic)
- Număr anunț
- DA22937378
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163,76 RON
- Valoare atribuită
- 163,76 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 13:18
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
163,76 RON
din 163,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro