Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUREA TRAPEZOIDALA 1475X13

Număr anunț
DA22949523
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA GHEORGHE POP DE BASESTI AL JUDETULUI MARAMURES (CUI 3627137)
Furnizor / câștigător
SILMECOM SRL (CUI RO9139194)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,18 RON
Valoare atribuită
12,18 RON
Data publicării
06.05.2019 14:07
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,18 RON

din 12,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.