Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese auto

Număr anunț
DA22946669
Autoritate contractantă
Penitenciarul Miercurea - Ciuc (CUI 4245631)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI RO12966353)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.376,26 RON
Valoare atribuită
2.376,26 RON
Data publicării
06.05.2019 12:33
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.376,26 RON

din 2.376,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.