Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Coloana GC, WCOT FUSED SILICA 25 Mx0.25 mm, CP-SIL 5CB, DF=0.4
- Număr anunț
- DA22946531
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO14125527)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.842 RON
- Valoare atribuită
- 1.842 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 12:28
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.842 RON
din 1.842 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro