Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE IMPACHETAT / HARTIE CERATA

Număr anunț
DA22946094
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
37823000-3 · Hartie rezistenta la grasimi si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497,40 RON
Valoare atribuită
497,40 RON
Data publicării
06.05.2019 12:13
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

497,40 RON

din 497,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.