Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii generale si de renovare punti pietonale

Număr anunț
DA22942241
Autoritate contractantă
Comuna Scortoasa (CUI 3662657)
Furnizor / câștigător
STV EXPERT INSTAL SRL (CUI RO32562406)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.700 RON
Valoare atribuită
6.700 RON
Data publicării
06.05.2019 10:15
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.700 RON

din 6.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.