Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plic C4 A4 mare ALB siliconic sau autoadeziv 90 g mp FARA FEREASTRA 229 x 324 mm B4U
- Număr anunț
- DA22950282
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.043,36 RON
- Valoare atribuită
- 3.043,36 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 14:32
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.043,36 RON
din 3.043,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro