Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lexmark 52D2H00 (522H) cartus toner negru original pt MS810n/MS810dn/MS811n/MS812dn - 25.000 pag. NU

Număr anunț
DA22946303
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0676 CRAIOVA (CUI 4416944)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.565 RON
Valoare atribuită
1.565 RON
Data publicării
06.05.2019 12:20
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.565 RON

din 1.565 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.