Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carcasa DeepCool Mini-Tower mATX WAVE v2

Număr anunț
DA22938577
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN VASLUI (CUI 13602245)
Furnizor / câștigător
GIDEON COMP SRL (CUI RO15266389)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880,20 RON
Valoare atribuită
880,20 RON
Data publicării
03.05.2019 15:43
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880,20 RON

din 880,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.