Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adaptor retea 3 porturi RJ45 TP-Link UE330
- Număr anunț
- DA22932121
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30237110-3 · Interfete de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198,32 RON
- Valoare atribuită
- 198,32 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 08:13
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
198,32 RON
din 198,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro