Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor Dell 23.6 inch

Număr anunț
DA22945040
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL (CUI 23015876)
Furnizor / câștigător
WORLD CENTER SRL (CUI RO18247837)
Cod CPV
30231310-3 · Ecrane plate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,22 RON
Valoare atribuită
546,22 RON
Data publicării
06.05.2019 11:41
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,22 RON

din 546,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.