Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa dispozitiv dezghetare plasma PR40-300N

Număr anunț
DA22930311
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
02.05.2019 14:28
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.