Ofertă acceptată Cumpărare directă

kit Metalic Panel 60*60 Fixabilepe Tavan

Număr anunț
DA22947910
Autoritate contractantă
Comuna Udesti (CUI 4327510)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC-STAR MET S.R.L. (CUI 40206043)
Cod CPV
31532000-4 · Piese pentru lampi si accesorii de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
06.05.2019 13:16
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.