Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAP BARA DREAPTA RABA - 4 BUCATI, CAMERA FRANARE SPATE RABA - 2 BUCATI

Număr anunț
DA22944372
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dunarea" al judetului Braila (CUI 4205530)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI RO14228824)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
06.05.2019 11:21
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.