Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTARE CU APA SI CANALIZARE

Număr anunț
DA22941074
Autoritate contractantă
COMUNA BEICA DE JOS (PRIMARIA COMUNEI BEICA DE JOS JUD. MURES) (CUI 4565253)
Furnizor / câștigător
DEMICONS S.R.L. (CUI RO14443296)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.210,08 RON
Valoare atribuită
25.210,08 RON
Data publicării
06.05.2019 09:32
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.210,08 RON

din 25.210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.