Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LA TROMBA T1 VALVE OIL
- Număr anunț
- DA22940807
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01764 (CUI 27124086)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54,74 RON
- Valoare atribuită
- 54,74 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 09:20
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
54,74 RON
din 54,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro