Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLUTIE RINGER 250ML *30pungi / COMBINATII CUTIE CU 30 PUNGI CU DOUA TUBURI CONECTOARE A CÂT
- Număr anunț
- DA40736662
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 858,90 RON
- Valoare atribuită
- 858,90 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 09:30
- Termen limită
- 08.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2026 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
858,90 RON
din 858,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro