Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Amenajare interioara - Ref.3145 CRESCDI
- Număr anunț
- DA22905949
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- OPUS CONCEPT SRL (CUI RO24703377)
- Cod CPV
- 79932000-6 · Servicii de arhitectura de interior (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare finală
- 4.800 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 09:49
- Data finalizării
- 06.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.