Ofertă acceptată Cumpărare directă

reactivi de laborator pentru Sysmex ca 1500

Număr anunț
DA22945112
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
HAEMOLAB IMPEX SRL (CUI RO14166519)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.120 RON
Valoare atribuită
5.120 RON
Data publicării
06.05.2019 11:42
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.120 RON

din 5.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.