Ofertă refuzată Cumpărare directă

ENTEROBACTER AEROGENES ATCC 13048

Număr anunț
DA22944250
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Gorj (CUI 11334847)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI RO32813052)
Cod CPV
33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158 RON
Valoare finală
158 RON
Data publicării
06.05.2019 11:18
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.