Ofertă acceptată Cumpărare directă

FLUCONAZOL KABI 2mg/ml -

Număr anunț
DA22942941
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
Cod CPV
33651200-0 · Antimicotice pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
954 RON
Valoare atribuită
954 RON
Data publicării
06.05.2019 10:39
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

954 RON

din 954 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.