Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 41,9% sub estimat
ACHIZITIE Pourquier CFT Brucellosis Ag
- Număr anunț
- DA22941687
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GORJ (CUI 4351853)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33651520-9 · Imunoglobuline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.453,44 RON 41,9% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2019 09:55
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.453,44 RON
din 2.500 RON estimat
41,9%
Adjudecat la 58,1% din estimat · economie 1.046,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.