Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEXKETOPROFEN ROMPHARM 50mg/2ml SOL. INJ. / CONC. PT. SOL. PERF. /
- Număr anunț
- DA22934486
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 514,20 RON
- Valoare atribuită
- 514,20 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 10:35
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
514,20 RON
din 514,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro