Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda delimiotare

Număr anunț
DA22939642
Autoritate contractantă
Directia Servicii Publice, Sport si Agrement Botosani (CUI 24401506)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34928471-0 · Materiale de semnalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,24 RON
Valoare atribuită
109,24 RON
Data publicării
06.05.2019 08:07
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,24 RON

din 109,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.