Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet amenajare loc de joaca pentru copii
- Număr anunț
- DA22941751
- Autoritate contractantă
- Comuna Siminicea (CUI 4327499)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 37500000-3 · Jocuri si jucarii; atractii de balci (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.500 RON
- Valoare atribuită
- 24.500 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 09:58
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.500 RON
din 24.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro