Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet amenajare loc de joaca pentru copii in comuna Osorhei
- Număr anunț
- DA22941717
- Autoritate contractantă
- COMUNA OSORHEI (CUI 4641288)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 37500000-3 · Jocuri si jucarii; atractii de balci (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.998 RON
- Valoare atribuită
- 23.998 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 09:56
- Termen limită
- 11.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.998 RON
din 23.998 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro