Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixtura Asflatica Stocabila la Rece -Sac 25 Kg

Număr anunț
DA22941026
Autoritate contractantă
COMUNA VADU SAPAT (PRIMARIA) (CUI 16346508)
Furnizor / câștigător
SYSTEMATIC SRL (CUI RO13595512)
Cod CPV
44113910-7 · Materiale de intretinere rutiera de iarna (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755 RON
Valoare atribuită
755 RON
Data publicării
06.05.2019 09:30
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755 RON

din 755 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.