Ofertă refuzată Cumpărare directă

Publicare anunt in Mon. Oficial Partea 6-a anunt Legea 350- cuprins intre 1001-2000 caractere

Număr anunț
DA22949327
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,33 RON
Valoare finală
219,33 RON
Data publicării
06.05.2019 14:00
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.