Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONFORM ANUNT ADV1076129

Număr anunț
DA22946285
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "UNIREA" AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331376)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,51 RON
Valoare atribuită
303,51 RON
Data publicării
06.05.2019 12:19
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303,51 RON

din 303,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.