Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile-lubrifianți pentru buldoexcavatoare JCB din dotarea Primăriei Ciacova.

Număr anunț
DA22940235
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
959,15 RON
Valoare atribuită
959,15 RON
Data publicării
06.05.2019 08:51
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

959,15 RON

din 959,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.