Ofertă acceptată Cumpărare directă

promo lapte

Număr anunț
DA22943555
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNIC BUZAU (CUI 4299666)
Furnizor / câștigător
GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI RO5288797)
Cod CPV
44521210-3 · Lacate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,78 RON
Valoare atribuită
84,78 RON
Data publicării
06.05.2019 10:55
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,78 RON

din 84,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.