Ofertă acceptată Cumpărare directă

Decopertare strat, cofrare, armaturi, turnare beton

Număr anunț
DA22908835
Autoritate contractantă
Comuna Gaiseni (CUI 5123578)
Furnizor / câștigător
BELL CONSTRUCŢII SRL (CUI RO15131837)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.480 RON
Valoare atribuită
66.368 RON
Data publicării
24.04.2019 11:45
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.368 RON

din 24.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.