Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serivicii de reparatie

Număr anunț
DA22950766
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
PHOTO & DATA IMAGE DE BOOT SRL (CUI RO13757240)
Cod CPV
50312600-1 · Repararea si intretinerea resurselor fizice de tehnologie a informatiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.460 RON
Valoare atribuită
1.460 RON
Data publicării
06.05.2019 14:49
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.460 RON

din 1.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.