Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de întreținere și revizie poduri, lifturi cf. ADV1536374
- Număr anunț
- DA40752337
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
- Furnizor / câștigător
- INSTALL LIFTING SRL (CUI RO28851953)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.900 RON
- Valoare atribuită
- 21.900 RON
- Data publicării
- 02.07.2026 14:38
- Termen limită
- 07.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2026 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.900 RON
din 21.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro