Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie program legislativ Indaco Lege5
- Număr anunț
- DA22932221
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
- Cod CPV
- 72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.576,16 RON
- Valoare atribuită
- 5.576,16 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 08:25
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2019 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.576,16 RON
din 5.576,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro