Ofertă refuzată Cumpărare directă

Prestatorul se obliga sa presteze urmatoarele servicii - sa asigure inchirierea aplicatiei ProSys(c

Număr anunț
DA22931008
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.84 (CUI 32580712)
Furnizor / câștigător
INTERNET SI TEHNOLOGIE S3 SRL (CUI 38189005)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare finală
3.200 RON
Data publicării
02.05.2019 15:17
Data finalizării
06.05.2019 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.