Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestarii Servicii Artistice

Număr anunț
DA22941159
Autoritate contractantă
COMUNA BRADU (CUI 5172600)
Furnizor / câștigător
AVANTGARDE M S.R.L. (CUI 27783109)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.450 RON
Valoare atribuită
134.450 RON
Data publicării
06.05.2019 09:35
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
06.05.2019 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.450 RON

din 134.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.