Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cumparare directa

Număr anunț
DA22953331
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "C.A. ROSETTI" CONSTANTA (CUI 4514837)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI RO13146610)
Cod CPV
50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,10 RON
Valoare atribuită
252,10 RON
Data publicării
07.05.2019 08:04
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,10 RON

din 252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.