Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICE LUNAR PENTRU INTRETINEREA COPIATOARELOR
- Număr anunț
- DA22908799
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
- Furnizor / câștigător
- COPY TEAM SERVICE SRL (CUI RO10584586)
- Cod CPV
- 50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 806,72 RON
- Valoare finală
- 1.088 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 11:44
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.