Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de Dezinsectie, Dezinfectie si Deratizare
- Număr anunț
- DA22952141
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr. 96 (CUI 32375750)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.085,49 RON
- Valoare atribuită
- 1.085,49 RON
- Data publicării
- 06.05.2019 15:48
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.085,49 RON
din 1.085,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro