Ofertă acceptată Cumpărare directă

Combustibil pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card

Număr anunț
DA22938483
Autoritate contractantă
COMUNA CABESTI (PRIMARIA COMUNEI CABESTI) (CUI 5518519)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.472 RON
Valoare atribuită
43.472 RON
Data publicării
03.05.2019 15:16
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.472 RON

din 43.472 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.